wtorek, 9 października 2012

Duże i z długimi nogami

Dziś byliśmy na kolejnym USG. I znowu niesprawiedliwie, bo JK widział wszystko na monitorze, a ja - ledwie co! Najważniejsze, że nasz mały szkrab jest zdrowy, serce bije jak powinno, wszelkie parametry są w normie. Choć... jest dość duży. Norma to w naszym okresie około 110 g, a nasz wielki maluch waży prawie 150 g. Niby to tylko 40 g różnicy, ale jakby pomyśleć proporcjonalnie, to tak jakby norma była 55 kg, a ktoś ważyłby 75 kg! No i lekarz stwierdził, że dziecko ma wyjątkowo długie nogi. Nie mam pojęcia po kim, bo na pewno nie po mnie (niestety).
Myśleliśmy, że dowiemy się czy to dziewczyna czy chłopak. Ale musimy jeszcze cierpliwie poczekać co najmniej do następnego badania.
A poza tym z moim długonogim dużym malcem byliśmy na basenie. Ciekawe co ona lub on sobie myśli kiedy ja wykonuję te wszystkie dziwne ruchy...?

1 komentarz:

  1. Widzę przyszłość jego/jej w NBA :-) A tak serio, super że wszystko dobrze i że zdrowe. Sama jestem bardzo ciekawa, czy będziesz mieć chłopaka czy dziewczynkę, więc dawaj znać

    OdpowiedzUsuń